Ако сада читате ово, успео сам да добијем приступ вашим очним јабучицама, али се искрено надам да ћу моћи да приступим и вашем мозгу. Ово је дом твојих мисли.
Не, програм емптиФиле још увек нема могућности контроле ума.
Уместо тога, надам се да ћете размотрити овај разуман и логичан аргумент за промену наших онлајн навика и прелазак на прикладније формате. Друштвени медији нису „све на једном месту“ за сву комуникацију. Далеко од тога.
Показало се да је то изузетно примамљив мамац за све који не следе обрасце политички коректног говора. Ово је жалосно, али све 'објаве' на друштвеним мрежама се сматрају 'публикацијама'.
Па где је средина која недостаје? емптиФиле вас покрива.
Да, овај мали канадски програм који је саставио ваш рођак је упадљиво и јавно напуштен. То значи да је постао потпуно бесплатан за неспутану личну употребу. Програм постаје ваше власништво једноставним преузимањем. Није власнички и нема уграђене елементе за праћење, а такође вам не намеће оглашавање. У овом програму нема таквих ствари.
Програм емптиФиле се може користити за брзо и једноставно склапање е-поште, користећи преводе и кључне речи. То није све, може помоћи и састављање личних веб локација.
Ово је кључна тачка. Која је заправо разлика између 'поста на друштвеним медијима' и објављивања нечега на личном веб-сајту? Један има модераторе које гурају тадашње владе.
Толико људи је затворено због твитова и постова да би требало да изграде глобални затворски објекат. Назваћемо то 'затвором друштвених медија'.
Е-пошта је сасвим друга ствар. Е-пошта је приватна комуникација од особе до особе.
Овај програм емптиФиле помаже лакшем склапању е-поште и на више језика превода по жељи. То ради тако што прави оно што је познато као 'маилто' везе. Много тога могу брзо да испишем.
Надам се да имам твоје ухо.
Уши, очне јабучице, мозак и мисли... користите све то и размислите о имплементацији темељнијих мрежа е-поште и промовисању коришћења личних веб локација. То би могло спасити неколико душа из 'твит-затвора'.